Stále milujeme umělou krásu a chceme se jí věnovat, takže jsme vyzpovídali přední slovenskou superbarbie panenku Lelu Ceterovou, které jsme se ptali na její zkušenosti, pocity a důvody, proč se rozhodla stát takovou, jakou ji vidíte.

www.facebook.com/LelaCeterovaOfficial
www.lelaceterova.com
www.playmatelela.com

Výška: 170 cm, váha 50 kg, míry: 91-60-90, konfekční velikost: 26-27, chodidla: 39, objem implantátů: 650 ml.

Lela Ceterova: ultimate barbie

Lela: The Ultimate Barbie

BARBIE AKADEMIE: Ahoj Lelo, děkujeme za možnost udělat s Tebou rozhovor. Omlouváme se předem, že bude trochu (u)přímější. Vyjmenuj na začátek všechny úpravy, které jsi podstoupila, a jejich technické parametry (objemy, velikosti, tvary, látky, metody…).

Lela Ceterová: Ahojte, v první řadě, než začnu odpovídat na všechny otázky, chci říct velmi důležitou věc: Jsem velice spokojená s tím, jak vypadám, dokonce i když jsem nenalíčená. Hodně lidí nechápe, proč tak vypadám. Moje odpověď je, že se mi to tak líbí, protože každý má právo vypadat tak jak chce. Jsem glamour modelka a také fotím Playboy style, takže vypadat tak je vítané a vyhledávané. Nikdy jsem netoužila po tom být fashion modelkou a chodit po mole. Tam jsou modelky ploché a vyhublé, bez jakýchkoliv úprav. Já jsem vždy toužila být sexy glamour modelkou a playmate a podle toho také vypadat. Neměnila bych, být ženou se sexy křivkami je úžasné.

Moje první úprava v životě byla v 18 letech, kdy jsem podstoupila plastickou operaci prsou. Byly to implantáty slzičky, přesně si to pamatuji, 325 ml, takové pěkné menší trojky. Potom jsem si to ještě jednou zopakovala ve 21 letech, to byly kulaté implantáty o velikosti 550 ml. A do třetice jsem operaci zopakovala ve 24 letech a zůstala věrná kulatým s velikostí 650 ml. Jsem spokojená, je to akorát.

Dále úprava rtů kyselinou hyaluronovou. Několikrát, protože aby měla žena smyslné velké rty, musí absolvovat píchání injekcí hodněkrát a hlavně postupně. Mám jemně upravený nosík. Pan doktor, který mě operoval, MUDr. Patrik Paulis, je velký odborník a jsem ráda, že jsem se mu dostala do rukou. Bohužel hodně doktorů umí ženám nosy spíše pokazit, potom chodí na opravy a vypadají hůř než předtím.

Lela Ceterova: ultimate barbie

Lela Ceterova: ultimate barbie

Čím pokračovat… botox čelo, ano, jsem mladá, ale mám takovou genetiku, proto nechci chodit s rádiátorem na čele, hodně děvčat a žen má stejný problém. Buď to řeší, nebo to nechávají být. Obočí mám nadzvednuté pomocí silhouette lift a jsem velmi spokojená. Mám také výplň v lících. Když jsem zhubla, což se na tváři hned odrazí, tak pro svěží pohled to byl super nápad, být plnější. Udělá to hodně.

Ještě mám bohatství v ústech, vlastním zirkonové korunky a moje zuby mají speciální barvu, málokde s takovou pracují. Celý chrup mám krásný, ale byla to dřina a utrpení si to celé nechat udělat. Zuby nejsou sranda, ten, kdo zažil, mi dá jistě za pravdu.

Kdy ses rozhodla, že běžný vzhled není nic pro tebe a začala s úpravami?

Už na základní škole jsem věděla, že až budu starší, chci si nechat udělat prsa a rty. Měla jsem lentilky pod kobercem a kluci se mi smáli. Tak jsem s úpravami začala jako osmnáctiletá a strašně mi to dodalo sebevědomí. Cítit se ženou, mít prsa, nosit podprsenky a výstřihy, šaty, cítit se sexy a sama sobě se líbit. K úpravám mě vedla nespokojenost s mým vzhledem, byla jsem z toho moc nešťastná. A nejlepší pocit je přeci být šťastnou, žijeme jen jednou, proč si tedy nedopřát.

Jak tě vnímají ostatní ženy?

Dobrá otázka. Ono je to individuální. Jsou ženy, které se za mnou otáčejí, evidentně jsem je nějakým způsobem zaujala. Jsou takové, které mě obdivují a nemají problém mi i osobně říct, co se jim na mě líbí. Jsou i takové, které se na mě dívají škaredě, spíš si myslím, že asi dlouho ženu jako já neviděly, a přitom je nás tak moc. Nebo závidí a tímhle způsobem to dávají najevo. Nejvíc mě ovšem umí pobavit ženy, které si neberou servítky a do očí mi řeknou nebo napíší na Facebook, jak podle nich vypadám. Je to často velmi komické, jak si někdo musí uspokojit svoje ego. Přitom tyto ženy vypadají tak, jak vypadají. Asi by se nejdřív měly podívat do zrcadla a až potom komentovat okolí. Ale beru také, že tisíc lidí, tisíc chutí. Ne každému se může barbie styl prostě líbit.

Lela Ceterova: ultimate barbie

Lela Ceterova: ultimate barbie

Jak tě vnímají muži? Upřímně, určitě si uvědomuješ, že výrazné úpravy jsou do velké míry vyplněním jejich ideálu – velká prsa, plné rty… Pro většinu jsi, když to řekneme bez obalu, zkrátka ideální hračka do postele.

Tisíc lidí, tisíc chutí. Jsou muži, kteří vysloveně vyhledávají ženy, které vypadají upraveně, protože se jim to líbí a nechtějí mít ženu, která vypadá přirozeně a je bez úprav. Chtějí mít doma ženu, která vypadá jako z časopisů nebo z porna, je to pro ně sexy a takovou ji chtějí mít. Už o ní nemusí snít, mají to doma.

Jsou muži, co vysloveně dají na přirozenou krásu. Brání se, v uvozovkách, umělotině. Většinou jsou to staší muži, stará škola. Kdysi bývala jen přirozenost. I u mladších je to ale individuální. Nejvíc se ale bavím muži, kteří mají doma přirozené ženy, bez jakýchkoliv úprav – podotýkám, že mají ženy s malými prsy, úplně jednoduché a nezajímavé – a bijí se do prsou, jak se jim silikony nelíbí a jak je barbie ženy odpuzují, přitom opak je pravdou. Frčí na pornu, kde jsou ženy s velkými silikony a rty, dívají se na fotky, potajnu si kupují časopisy, nebo jsou do strip baru a můžou se zbláznit, když vidí ženy udělané od A po Z. Nebo když mají chlapské jízdy a člověk, když to vidí ve městě, jak jsou utržení ze řetězu… Doma si pak hrají na zbožné muže a venku jsou jako zvířata. To je hnusné, ale je to obecně známé, že to tak bývá.

Já jsem si zvykla na pohledy mužů, že mě přeměřují od hlavy k patě, otáčejí se za mnou, usmívají se na mě, házejí po mě očkem. Vtipné je, když jde pár a chlap se po mě podívá a ještě se i otočí. Nejednou jsem zažila, jak mu partnerka začala nadávat nebo mu dala facku.To se skutečně nedělá, chlap musí odolat pokušení toho, co vidí, a musí mít úctu ke své ženě. Můj muž s tím měl zezačátku problém, když jsme někam šli a chlapi se za mnou otáčeli. Ale zvykl si a smířil se s tím, je úžasný.

Lela Ceterova: ultimate barbie

Dá se s pozorností, která je určovaná především vzhledem, vyrovnat? Jedna věc je dráždit všechno a všechny kolem sebe, druhá věc je ale chtít od okolí upřímnější a míň povrchní jednání.

Hodně lidí si myslí, že když je žena upravená a stará se o sebe, tak je určitě hloupá a postrádá inteligenci. Lidé soudí jen na základě vzhledu, je to smutné, ale je to tak. Přitom to vždy tak není, často se mi stává, že mě lidé nepoznají a jen mě soudí na základě vzhledu, takže si myslí ošklivé věci. Když mají možnost se mnou komunikovat, nebo mě alespoň poznat, jsou mile překvapení a změní názor.

Stává se, že si někdo myslí, že natáčíš porno nebo že se živíš tělem? Myslíš, že Tvůj vzhled je něco, co okolí bere jako vyjádření tvého charakteru?

Pokud vás člověk nepozná a neví o vás nic, nebo pokud někde slyšel jen vymyšlené bludy, které se nezakládají na pravdě, tak si bude myslet to nejhorší. Já mám takový postoj, že lidé se nezmění a jsou dost zlí. Vždy si mysleli ošklivé věci, myslí si je a myslet si je budou. Takoví lidé mě nezajímají. Zajímá mě, co si o mně myslí moje rodina a blízcí přátelé, a to je pro mě nejdůležitější, protože jen oni o mně vědí všechno a znají mě nejlépe. Studuji vysokou školu, věnuji se fotomodelingu, mám svého muže a rodinu, mám tedy všechno, co potřebuji a na co si ukážu, takže nejsem odkázaná na to si vydělávat takovýmhle způsobem.

Lela Ceterova: ultimate barbie

Zpátky k úvodní otázce. Jak probíhaly jednotlivé operace? Ptáme se, aby holky, které se k tomu odhodlávají, věděly, do čeho jdou. Prsa jsou většinou hodně bolestivá, bylo to tak i ve Tvém případě? Jaký byl první pocit po probuzení s implantáty pod kůží? Jak dlouho trvalo, než sis na ně plně zvykla?

Operace prsou proběhla v pořádku. Protože jsem se hodně těšila, tak jsem moc nevímala, jestli mě to bude bolet, jaké to bude a tak dále. Ale mohu říct můj postřeh, co jsem zažila. Silikon je cizí těleso, které se ocitne v těle, takže člověk samozřejmě cítí pálení. Také se cítíte malátné z narkózy. Je to zásah do těla, první den je náročný a člověk má ležet a spinkat, protože ve spánku se všechno krásně hojí. Není to ale nic strašného, jen cítíte řez pod prsy. Ten bolí, když si leháte a vstáváte, ale každým dnem je to lepší a lepší. Holky se nemusí bát, jsou mnohem horší věci, které bolí tisíckrát víc než jedna operace prsou. A také má každý jiný práh bolesti, je to individuální. Když absolvujete operaci prsou ještě jednou, tak už to nebolí vůbec.

První pocit byl ale úžasný, nevnímala jsem pocit bolesti, jen jsem se těšila a snila o tom, jak budu prsa nosit. Zvykla jsem si hned.

Statistiky mluví jasně – zvětšení prsou zlepšuje sexuální život. Platí to tak i u Tebe?

Statistiky mluví moudře, opravdu zvětšení prsou zlepšuje sexuální život. Je to tak, žena se najednou cítí tak sebevědomá a sexy a dokáže se odvázat v sexu tak, jako to předtím nedokázala.

Lela Ceterova: ultimate barbie

Lela Ceterova: ultimate barbie

Uvažuješ o dalším zvětšení, případně o dalších operacích? Pokud ano, o jakých?

V současnosti je všechno jak má být. Ono se stále zlepšovat je už taková droga, pozor na to. Až budu mít něco nového, dám vědět, já se za to nestydím.

Je jasné, že jen o úpravách to není. Je to celé o dřině, cvičení, udržování skvělé postavy, odříkání, doplňcích a oblečení. Dokázala bys vyčíslit, kolik hodin týdně průměrně strávíš péčí o své tělo a kolik měsíčně může stát „údržba“?

Když chce žena dobře vypadat, musí se o sebe starat. Bez toho to nejde. Když má někdo dobré geny a nemusí se o sebe starat, tak mu předem gratuluji.

Být ženou, a zvlášť pěknou, je opravdu těžké. Já cvičím čtyřikrát do týdne. Následuje solárko, každý měsíc kosmetika – čištění pleti, gelové nehty, pedikura, barvení vlasů. Často si dopřeji ampuli výživy vlasů, v saloně se o mě postarají. Když mám své vlasy, tak se o ně musím řádně starat a mít blond barvu je náročné, protože blond barva dost vlasy vysušuje a poškozuje. Nenosím prodloužené vlasy, kdysi jsem i já propadla téhle mánii, ale jen to ničí vlasy. Když chci na party nebo na focení dlouhé vlasy, tak si dávám jen klipy, to je nejlepší, co může být. Večer se zase sundají a moje vlásky volně dýchají a mohou růst.

Nevím přesně, kolik mě měsíčně stojí údržba, protože je to pokaždé jiné. Také si pokaždé kupuji jinou kosmetiku, navštěvuji jiné služby a všude mají jiné ceny, takže je to každý měsíc různé. Dietu nedržím nikdy! Miluji jídlo a sladkosti. Každý den doma vařím, je to zdravější, než se stravovat po restauracích. Samozřejmě si s mým mužem dopřejeme restauraci aspoň o víkendu. Když celý týden poctivě vařím doma, tak chci mít aspoň o víkendu klid.

Lela Ceterova: ultimate barbie doll

Co bys poradila holkám, které se chystají stát se dokonalou panenkou, jako jsi ty? Kde začít?

V první řadě, ať zůstanou samy sebou a nemění se nikdy kvůli jiným. Ať se mění jen kvůli sobě a svým potřebám. Být panenkou znamená chovat se jako dáma, být slušná a milá ke svému okolí a být i inteligentní a stále se vzdělávat. V tomto světě bohužel nestačí být jen pěknou. Je třeba pozvednout své pěkně věci do popředí, ať už oči, vlasy, dokonalý zadek nebo cokoliv na svém těle, a na nedokonalých věcech postupně pracovat. Na dokonalosti se vždy musí postupně pracovat. I věkem se žena mění a vytvaruje. Důležité je jít si za svým snem a neznat slovíčko nedokážu!

Je třeba si uvědomit, jestli bude žena skutečně šťastná po operacích, jestli to opravdu chce. Jestli nehraje roli jen psychika, že není nevyrovnaná s něčím úplně jiným. Tam ani plastika nepomůže. V současnosti je hodně možností, když někdo nemá na operaci prsou, nosu, uší, rtů, jsou na to i leasingy. Základem je být inteligentní, mít dobrý parfém, umět se pěkně nalíčit. Teď je také na internetu hodně videí, jak na to. Obočí musí mít správný tvar, to je důležité přenechat radši kosmetičce. Vlásky musí mít umyté, raději pěkně ostříhané, než mít chemlon na hlavě, oblékat se raději jednoduše a vkusně, než složitě a vypadat jako stromeček. Nemusí mít gelové nehty, to není pravidlem, stačí mít krátké upravené nehty, nalakované čerstvým lakem, nikdy ne ohryzané. Nemusíte také navštěvovat posilovnu, stačí chodit běhat kolem domu a doma cvičit podle internetu, v téhle době jsou informace o všem a to je super.

Držím palce všem holkám. Každá holka má v sobě něco krásného!

www.facebook.com/LelaCeterovaOfficial
www.lelaceterova.com

 Lela – Ultimate Barbie Doll!

Lela Ceterova: ultimate barbie doll

Lela Ceterova: ultimate barbie doll

Lela Ceterova: ultimate barbie

Lela Ceterova: ultimate barbie

Lela Ceterova: ultimate barbie

Lela Ceterova: ultimate barbie

Lela Ceterova: ultimate barbie

Lela Ceterova: ultimate barbie

Lela Ceterova: ultimate barbie

Lela Ceterova: ultimate barbie

Lela Ceterova: ultimate barbie

Lela Ceterova: ultimate barbie

Lela Ceterova: ultimate barbie

Lela Ceterova: ultimate barbie

Lela Ceterova: ultimate barbie

Lela Ceterova: ultimate barbie

Lela Ceterova: ultimate barbie

Lela Ceterova: ultimate barbie

Lela Ceterova: ultimate barbie

Lela Ceterova: ultimate barbie

Lela Ceterova: ultimate barbie

Lela Ceterova: ultimate barbie

Lela Ceterova: ultimate barbie

Lela Ceterova: ultimate barbie

Lela Ceterova: ultimate barbie

Lela Ceterova: ultimate barbie

Lela Ceterova: ultimate barbie

Lela Ceterova: ultimate barbie

Lela Ceterova: ultimate barbie

Lela Ceterova: ultimate barbie

Lela Ceterova: ultimate barbie

Lela Ceterova: ultimate barbie

Lela Ceterova: ultimate barbie

Lela Ceterova: ultimate barbie

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s