Přemýšlíš o tom, co je pro bimbo barbie nejdůležitější co se týká vzhledu? Tady je pár nápadů: sexy oblečení, prádlo, implantáty, kolagenové rty, tetování, piercingy, řasy, líčení, boty, barvené vlasy, hladká pokožka, opálení, vypracované tělo, módní doplňky.

Nejdřív je třeba si uvědomit, že osobnost opravdové bimbo vychází ze tří základních předpokladů:

  1. Touha být šťastná. Umíš si představit smutnou nebo sklíčenou bimbo? Jistěže ne. Bimbo někdy může být smutná, ale obecně jsou bimbo barbie veselá stvoření. Proto je tak příjemné je mít kolem sebe a proto se někomu můžou jevit jako hloupé. Protože odmítají plýtvat energií na věci, které se jich netýkají, nebo co řeší jiní lidé, jsou veselé. Nezajímají se o „inteligentní“ věci, po kterých je zbytek světa posedlý, takže často působí hloupě. Žijí teď a tady, to je zajímá. Neliší se tím vlastně od většiny lidí, jen to neskrývají.
  2. Touha potěšit ostatní. Bimbo miluje pocit, kdy je šťastná, a co ji učiní nejšťastnější, je potěšit ostatní, takže jsou ve svých životech potom také šťastní. Všechno, co bimbo dělá, se soustředí na tento cíl. Od toho, jak se oblékají, po to, jak se chovají. Všechno je o potěšení ostatních.
  3. Vyšší než průměrná sexuální touha. Každý miluje sex, bimbo ho ale miluje obzvlášť. Protože miluje své tělo a je s ním spokojená, dokáže si sex skutečně užít (víte, že podle průzkumů mezi americkámi ženami umělá prsa výrazně zvyšují sexuální požitek, touhu a frekvenci sexuálního styku s partnerem/partnery?). Sex není jen zábava, je to skvělé cvičení, jak se cítit dobře a jak posílit intimitu, také je to skvělý prostředek, jak splnit body 1 a 2.
Co bimbo potřebuje: sexy outfity

Co bimbo potřebuje: sexy outfity

Všechny tělesné úpravy, oblečení a módní doplňky vychází z vědomí bodů 1, 2 a 3:

Sexy oblečení. Nemusíš vypadat jako coura, z angl. slutty, abys byla bimbo. Ačkoliv se hodně bimbo přiklání na tuto stranu, bimbo může být na úrovni, z angl. classy. Ideální bimbo je schopná najít rovnováhu mezi tím být classy a slutty, tíhne přitom k tomu být classy, nikdy se nedostává na kýčovitý konec celého spektra. Perfektní bimbo by měla mít rozsáhlý šatník plný hezkých outfitů, takže se může oblékat perfektně při JAKÉKOLIV situaci, a nikdy nenechat nikoho na pochybách, jakým druhem bimbo je.

Prádlo. Souvisí se sexy oblečením, ačkoliv to nejspíš uvidí jen ten, komu patříš. Prádlo je hezké a sexy, může vytvořit sladkou pozvánku k sexu, bimbo by ale měla mít na paměti, že pokud nosí cokoliv příliš komplikovaného, může to znamenat katastrofu, když se její muž rozhodne dostat k jejímu delikátnímu tělu. Každý kousek prádla musí perfektně sedět, nesmí působit zbytečně rušivě nebo levně, musí ladit k outfitu.

Co bimbo potřebuje: implantáty

Co bimbo potřebuje: implantáty

Implantáty. Bimbo je miluje, bimbo je potřebuje, bez nich se necítí jako bimbo. Hodně lidí je nemá rádo, ale pro většinu bimbo je skutečnou otázkou, jestli si nechají zvětšit prsa než potkají pana Božského, nebo si je nechají koupit od něj, až spolu stráví nějaký čas. Na jednu stranu jsou velká, falešná a vyhnaná prsa skvělým způsobem, jak dát světu najevo, že jsi bimbo, čili i jak zaujmout muže, který se o bimbo zajímá. Na druhou stranou hodně mužů, kteří mají rádi bimbo, touží po tom si svoji bimbo vytvářet. Největší dárek, který může bimbo dát muži, je možnost rozhodovat o tom, co se děje s jejím tělem. Nic ho nejspíš nevzruší tak, jako pohled na umělé tělo, které své bimbo nechal udělat. To, že se bimbo rozhodla podřídit svůj život tomu, jak on rozhodne, je ta nejvyší oběť, které se může vzdát.

Co bimbo potřebuje

Co bimbo potřebuje: sexy prádlo, dlouhé barvené vlasy

Kolagenové rty. (Existují také silikonové implantáty nebo možnost vyplnit rty vlastním tukem.) Falešnost je velkou součástí bytí bimbo. Její touha po tom být sexy je tak nesnesitelná, že se zbavuje „přirozenosti“, hází ji za hlavu, aby si osvojila formu, která nenechá nikoho na pochybách, že je stoprocentní bimbo. Pro mnoho lidí to znamená i nepřirozeně velké rty. Prsa, která jsou velká jen trochu, mohou být pořád sexy, ale pokud jsou rty jen trochu velké, jsou vždy příliš velké. Nedá se popřít jejich mocný erotický efekt, odkaz k dokonalému prožitku orálního sexu. Pokaždé, když se bimbo podívá do zrcadla, vidí v něm tvář bimbo-panenky. Rty musí tedy být upravené citlivě, musí působit perverzně, ale zároveň vkusně, classy.

Tetování. Tetování je častou součástí bimbo, ačkoliv dokonalá bimbo se obejde i bez nich. Zapomeň rozhodně na otřepané znaky z menu čínské restaurace nebo divného propletence nad zadečkem. Vhodné je například označení majitele bimbo na intimních místech, často na podbřišku.

Co bimbo potřebuje: prádlo

Co bimbo potřebuje: prádlo

Piercingy. Dobrý piercing může určitě vylepšit vzhled bimbo. Například nic nekřičí víc „jsem bimbo“ než pár kruhových náušnic. Erotický efekt má také piercing v pupíku na plochém bříšku. Řada možností je také v oblasti piercingů, které zlepšují sexuální prožitky – piercing v jazyku pro zlepšení stimulace při poskytování orálního sexu, propíchlé bradavky nebo klitoris, kde může u některých žen působit jako pernamentní stimulace, což obnáší dostatečnou zásobu kalhotek, kdykoliv se bimbo vypraví z domu. U piercingu platí, že se jedná o doplněk, neměl by tedy působit rušivě nebo na sebe strhávat příliš velkou pozornost. Piercing „Monroe“ může být fajn, ale asi jako piha krásy by neměl být větší než akorát.

Co bimbo potřebuje: dlouhé řasy, dlouhé vlasy, implantáty

Co bimbo potřebuje: dlouhé řasy, dlouhé vlasy, implantáty

Řasy. Většina bimbo musí sáhnout po umělých řasách, pokud není dostatečně obdařená, že i vlastní působí po namalování uměle. U umělých řas platí, že se nosí spíše podle příležitosti – jejich délka a hustota se může měnit podle toho, jestli se bimbo chystá na pláž nebo jde v koktejlových šatech se svým mužem do divadla. Vhodné jsou spíše delší a hustší permanentní řasy, bimbo musí najít správnou délku, která by mohla fungovat při většině příležitostí. Bimbo výraznými řasami ráda mrká jako panenka, protože ona přeci chce být právě jako umělá panenka.

Co bimbo potřebuje: hladkou pokožku, vysoké podpatky a sexy prádlo

Co bimbo potřebuje: hladkou pokožku, vysoké podpatky a sexy prádlo

Líčení. Bimbo netvoří jen úzký pas a výrazná umělá prsa, bimbo je krásná tvář panenky. Proto se musí umět líčit. Učí se to podle videa na youtube a podle tipů od kosmetičky. Většinou jde dál – nelíčí se jako klaun, ale její líčení musí být dokonalé, přesné ladit s outfitem, vyhovovat ročnímu období a opálenosti kůže. Výrazné rty jsou vždy namalované kvalitní rtěnkou a vlhké leskem, říkají si o polibek. Velmi dobrým řešením je permanentní make-up a pečlivost při úpravě obočí. Bimbo si je vědomá, že i malé změny v líčení mohou významě měnit vzhled, proto je při svém líčení odvážná, ale opatrná.

Co bimbo potřebuje: sexy outfity, dlouhé vlasy, hezké boty

Co bimbo potřebuje: sexy outfity, dlouhé vlasy, sexy boty

Boty. Jedna z nejdůležitějších věcí, která tvoří bimbo, jsou vysoké podpatky. Ty mají magickou sociální i fyziologickou funkci – ovlivňují páteř a tím mění postavu (o zdravotních rizikách není důvod pochybovat). Podpatky jsou výpovědí o ženě – jejich jemné detaily odhalují její sociální status, jejich stav napovídá, čím se žena zabývá, jestli chodí po červených kobercích nebo ne. Jediné boty bez podpatku, které by měla bimbo nosit, jsou tenisky na cvičení, možná pár turistických, když chce její muž kempovat. Samozřejmostí jsou boty na pláž – ovšem žádné ochozené žabky.

Barvené vlasy. Ano, naprosté minimum bimbo má své vlasy natolik kvalitní, aby se obešly bez barvy a řádné péče. Názory se můžou lišit – některé bimbo mají vyloženě falešnou barvu vlasů, jiné sáhnou po přirozenější. Bimbo je až na výjimky, kdy by to nevypadalo dobře, platinově blond, proto po barvě sáhne ve většině případů. Co je ale najdůležitější, jsou dlouhé, bohaté, lesklé a zdravé vlasy. Není vyloučené prodloužení, ať už jen pomocí klipsů v závislosti na příležitosti, nebo doplnění nastálo. V tom případě ale NIKDY nesmí dojít k tomu, že je poznat výrazný přechod mezi vlastními a umělými vlasy. Ne, že by vadila falešnost, ale vypadá to levně a ošklivě.

Co bimbo potřebuje: barvené, dlouhé, zdravé vlasy

Co bimbo potřebuje: barvené, dlouhé, zdravé vlasy, implantáty, sexy prádlo, vysoké podpatky

Hladká pokožka. Bimbo nemá kromě vlasů, řas a obočí jediný chloupek na těle. Používá vosk nebo podstoupí odstranění laserem. O svou pokožku se stará, používá krémy a stravuje se tak, aby její pokožka působila zdravě.

Co bimbo potřebuje: perfektní postavu a skvělé prádlo

Co bimbo potřebuje: perfektní postavu a skvělé prádlo

Opálení. Může být v rozporu s předchozím bodem, ale nemusí. Opálení přináší některé vitamíny, které jinak tělo nedokáže získat, bimbo se nikdy nestraní slunci. V zimě využívá solárium, ale je to podobné jako s umělými rty – od určitého momentu už opálení působí komicky, levně, jako z opalovací olympiády. Bimbo zkrátka není bílá, ale ani hnědá. V létě je jistě tmavší než v zimě, neměla by ale mít vypálené plavky nebo jakýkoliv jiný kus oblečení. Bimbo při opalování vždy používá kvalitní opalovací krémy s dostatečnou ochranou, nesmaží se na slunci celý den v brýlích, aby pak vypadala jako mýval. Opaluje se pomalu a kvalitně, má na to koneckonců spoustu času.

Co bimbo potřebuje: módní doplňky

Co bimbo potřebuje: módní doplňky

Vypracované tělo. Decentně. Bimbo miluje posilovnu, fitko, tělocvičnu, sport. Bimbo nedrží diety, které by jí ubližovaly, ale pracuje na správném jídelníčku, dostatečně spí a poctivě cvičí, aby se zbavila přebytečného tuku. Není to kulturistka. Bimbo musí být krásná, když ji muž svlékne, musí mít zároveň dostatek síly a mrštnosti, aby ho dokázala potěšit.

Módní doplňky. Tak jako se bimbo vyzná v sexy módě, ví, jaké doplňky jsou sexy. Musí jí ladit kabelky, náramky, náušnice, náhrdelníky i prstýnky, může nosit řetízek na kotníku nebo řetízek přes bříško, vítaný je anální šperk, stejně jako se nebojí venušiných kuliček (existují i se šperkem visícím ven). Samozřejmostí jsou dlouhé, perfektně nalakované nehty.

Nedá se říct, že by některé položky byly nedůležité, a bez jiných by nebylo možné být bimbo. Každá žena je jiná, proto bimbo musí najít rovnováhu, aby dosáhla spokojenosti se svým vzhledem. Ideálně se musí soustředit na své přednosti a upozadit nedostatky, kterých se zbaví v průběhu času. Taky každý musí pochopit, že to není seznam nutností žen obecně – je to seznam pro ty, které chtějí být bimbo a žít jako bimbo.

Stát se bimbo!

Stát se barbie!

2 thoughts on “Co je nejdůležitější pro vzhled bimbo?

  1. I read this page translated from czech into English but I understood most of it and loved it! This guy has a week developed understanding of what makes a good bimbo and how to go about it. His taste is impeccable, as demonstrated by the barbies he uses in his pictures to illustrate the points he makes. The way he talks about what the aims of a bimbo is shows he has spent time thinking about the topic.

    What he writes here is advice that will resonate with every girl who wants to feel confident, sexy and above all happy.

    To se mi líbí

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s