FAQ

Zde budou často kladené otázky (FAQ) a poradna pro začínající bimbo barbie (oblékání, erotické hračky, sexuální rady a jiné). Otázky je možné podávat prostřednictvím komentářů. Každá bimbo barbie by měla sledovat náš Facebook – facebook.com/barbieacademy.

Je Akademie skutečná a slouží k výuce?

Ne, název „Akademie“ je třeba brát s nadsázkou, Barbie Akademie je skutečně jen blog. Jde o zálibu, druh fetiše, rozhodně se nikdo nechystá vyrábět armády bimbo barbie. Stát se bimbo barbie vyžaduje individální rozhodnutí a zodpovědnost.

V kolika letech mám začít s proměnou v bimbo barbie?

Věk není pevně daný, ale VŽDY musíš začínat v dospělosti, až pochopíš své tělo, svoji sexualitu. Je to jen tvoje rozhodnutí a nesmí tě do něj nikdo tlačit. Dnešní mediální a módní průmysl tlačí mnoho mladých dívek k tomu, aby drasticky hubly a splňovaly nejrůznější požadavky – každá jsme ale jiná a některých výsledků u někoho není možné fyzicky dosáhnout. Na to si dávej pozor, musíš se mít ráda a musíš vždy správně a zdravě jíst. Pamatuj si, že existují vážné psychické nemoci jako anorexie. A bimbo barbie rozhodně není nemoc, ale záliba a role, nikdy jí neber absolutně.

Jak zaručeně uspokojit muže pusou (odpovídá Tara)

1) Začnu zasypávat penis pusinkami. Mám penis těsně před obličejem, ukážu mu zalíbení a uctívám jeho penis.
2) Moc a moc očního kontaktu.
3)Když pohupuji hlavou nahoru a dolů, jednou rukou si hraju s koulemi. Druhou ho většinou něžně hladím po stehně. (Nemám ráda kouření, když holky muže honí při kouření a předstírají, že ho mají hluboko v puse.)
4) Nechám ho zasunout mi ho hluboko do krku. Když mi to dělá hluboko, používám jazyk, abych si zespoda hrála s jeho penisem.
5) Saji a ocucávám koule. Když to dělám, honím mu zároveň penis.
6) Plácám se jeho penisem hodně po tváři.
7) Hraju si s ním na hraně. Dovedu ho na okraj a než stačí explodovat, zpomalím.
8) Nakonec si většinou nechám postříkat obličej. To zaprvé miluji, zadrué je to ponížení tak sexy. Potom ale ze sebe stírám sperma a polykám ho.

Chutná sperma dobře? (odpovídá Tara)

Neřekla bych, že by mnoha lidem semeno chutnalo, kdyby nevěděli, o co se jedná. Tak jako je to třeba s kávou, její chuť se učíme a přicházíme na ni s časem. Já sama mám ráda pocit, kdy mám sperma ve své puse nebo kdekoliv jinde, protože to vnímám jako výraz jeho uspokojení, upřímný a jasný výraz jeho zájmu o mě nebo moje tělo. Vzrušuje mě, jak je ze mě vzrušený, jak se projevuje jeho uvolnění a slast. Když jsem od jeho sperma nebo ho mám plnou pusu, je to jako metafora jeho náklonnosti, vzrušení nebo i lásky. Proto mně sperma chutná úžasně.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s