Oblečení, doplňky, tělesné úpravy

Oblečení, líčení a doplňky jsou alfa a omega vzhledu barbie. Bimbo si musí být vždy vědomá, že na jejím vzhledu záleží ze všeho nejvíc, proto se stará o svoji postavu, vzhled a šatník. Musí přemýšlet komplexně, vědět, co na sebe, aby potěšila muže.

Obecná pravidla jsou jednoduchá – dlouhé a husté vlasy, vždy skvěle upravené, umělé řasy, velké rty, výrazné líčení, dlouhé ěstěné nebo umělé nehty, velká prsa, dokonale opálená a zdravá hebká pokožka bez chloupků (barbie nikdy nemá chloupky ani dole). Ladící doplňky (řetízky, prstýnky, náramky, velké náušnice) doplňují skvělé outfity: krátké sukně a minišaty, velké výstřihy, legíny, těsné a uplé – ale padnoucí!! – oblečení, vyzývavé modely a prádlo, provokující, někdy až na hraně únosnosti. Bimbo barbie se musí a má líbit všem mužům, proto si musí najít svůj styl, ale zároveň být proměnlivá. Barbie nesmí být pořád stejná. Proto je často uloví úspěšný muž, který jim jejich náročný šatník sponzoruje. Nemusí ho nutně milovat, účel zde světí prostředky.

Barbie nikdy není bezúčelně nahá, protože ví, že důmyslnost a přitažlivost spočívá ve hře se zakrýváním a odkrýváním. Je si vědomá, že luxusní a padnoucí prádlo, krajka, poloprůsvitné oblečky a různé doplňky jako podvazkový pás, samodržící punčochy atd. jsou cestou k úspěchu = vzrušení mužů.

Součástí celku jsou i různé intimní doplňky – denní nošení venušiných kuliček, běžný je anální šperk, vkusné tetování, piercing v pupíku. Pokud se bimbo nerozdává všem nebo platícím klientům, snaží se sice všem líbit a přijímá lichotky, zpravidla se ale snaží vypadat co nejlépe pro jednoho muže, proto je důležité, aby věděla, co se mu líbí a podle toho se zařizovala. Všechno doprovází čistota a krásná sladká vůně. Barbie nenosí těžké parfémy, ale svěží, přitažlivé vůně. To se týká i jejího celého těla, vlasů i intimních partií.

Velkou část dne bimbo barbie věnuje péči o své tělo, pokožku a vzhled (líčení, „vychytávání much“, slaďování outfitu), ale taky studiu módních trendů – časopisů, módních blogů, webů, jiných holek na sociálních sítítch, profilů pornohereček a modelek. Obzvlášť pozorná musí být k fotkám holek, které vzbuzují velké odezvy od mužů.

 

2 thoughts on “Oblečení, doplňky, tělesné úpravy

  1. Zdravím Vás, a přiznám se, máte můj respekt. Trochu jsem si pročetla Vaše stránky. A opravdu se přizpůsobit muži a být jeho mazlíčkem a potlačit sebe za cenu požitků. To bych nedokázala. Jsem spíše žena wamp a rebel. V tomto ohledu tedy klobouk dolů. Každý životní postoj má svá úskalí. Možná mám nevhodnou otázku, ale nemůžu si pomoci se nezeptat. Jak prdí bimbo barbie a jak jí?
    Děkuji Vám za odpověď.
    Mějte se pěkně.
    Jana

    To se mi líbí

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s